| | Sun CLOSEDEnter Time text

Ankara’da bulunan Lazer Epilasyon merkezlerinin listesini aşya’da bulabilirsiniz.  # POLİKİNİK ADI İLÇE ADRES TELEFON 1 NSC Klinik Çayyolu Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. G/1 Blok No: 9 Çayyolu 0 (312) 242 16 76 2 Dr. Servet Karayün Çankaya Tunalı Hilmi Caddesi No: 93/9 0 (312) 465 00 62 3 Yelda Terzioğ..

Farklı bölgeler için farklı fiyatlandırmalar olmaktadır. Unutmamalısınız ki fiyatlandırma her firma ve gölgeye göre değişiklik gösterecektir. Belirttiğimiz fiyatlar tabii ki gerçek fiyatlar değil ortalama fiyatlar olacaktır. Gerçek fiyatlar’ı Öğrenmek için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer Ankara&..

İstenmeyen kıl ve tüylerde kurtulmak amacı ile kullanılan epilasyon aletlerinden ve diğer can acıtan geleneksel sistemlerde sıkıldınız mı? O zaman Lazer Epilasyon tam size göre. Lazer Epilasyon Nedir ? Lazer Epilasyon teknolojik istenmeyen tüy yok etme sistemidir. Son dönemlerde ülkemizde oldukça fazla başvurulan bir yön..

Saçlarınız ince ve dökülmesinden endişe mi ediyorsunuz? Saç dökülmesini önlemek yerine altta yatan nedeni bulmaya çalışmalısınız. İnsanlarda saç dökülmesinin nedenleri temelde birkaç tanedir. Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir? Saç dökülmelerinin en sık görülen nedenlerini aşağıda liste halinde bulabilirsi..

Uzm. Dr. Armin Müştak’tan güzelliğinizi kalıcı kılacak uygulamalar.  Kalıcı Makyajdan Botoks’a Dolgudan PRP’ye tüm dermakozmetik uygulamalar.   Uzman Dr. Armin Müştak Kimdir 1967 yılında Güney Azerbaycanın Tebriz şehrinde doğdu önce Tebriz Tıp’ı daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek ..