| | Sun CLOSEDEnter Time text
0

Gelişmiş dediğimiz çevik lazer yöntemlerinde yapılan ten restorasyon işlemleri ile artık cilt bakımları daha kolay bir hâl aldığınıda dile getirdi.

enerjik spermatozoit lazerlerle ten restorasyon, şimdi ten bakımı dek gösterişsiz

dirimbilimsel alçalma etkilerinin ciheti dizi; güneşe uzun süre sunulan kalma, kalıtımsal etkiler, düzensiz beslenme, bade ve sigara tüketimi, dip ve begayet stresli dirim usülü cildin tabii yapısının bozulmasına, elastikiyetini kaybetmesine, kırışıklıklara ve enikonu çizgilere geçek açıyor. Dirilik açısından sıkan cemi bu problemler ile kısa sürede kurtulmak isteyenlere çevik nesil lazer uygulamaları ile artık daha kolay şekilde gerçekleşiyor.

Adana Estelite hoşluk Merkezi kurucularından Dr. İstek şire eren, lazer sistemlerinin; leke, ceriha izi, kızarıklık, kırışıklık gibi pek çok problemde dahi kullanılabildiğini söyleyiş ederek, “Bazı lazerlerde birkaç haftaya değin süren iyilik süresi olabilse de bazı dalgınlık boylarında üst tabakaya zarar vermeden çalışır ve gözle görülen bir hasar olmadan ciltteki etkisini gösterir” dedi.

eski yüz cilt restorasyon lazerlerinin, tenin üstünü bir şekilde kazıma ölçüsünde çalıştığını tamlayan muazzez, “Bu sima uygulamalarda, iyilik süresi uzun olduğu derecede kir ve skar kalma riski çok daha yüksekti. Enerjik tohum ten yenileme lazerlerinde ise ciltte soyulma meydana varidat, lakin epey yağız ve duygulu zevat dışında karmaşıklık riski düşüktür. Bununla birlikte kollajeni uyarı yeteneği oldukça yüce olduğu için eksen, kırışıklık, ağırkanlı güneş hasarı derecesinde dokusal problemlerde çok başarılıdır” ifadelerini kullandı.

Bu çeşit lazer uygulamalarda genellikle kış dönemlerinde yaptırılmasının daha isabetli olduğunu açıklayan Dr. Arzu şire aziz, kişini salah sürecinde güneşten daha özenle korunması gerektiğini de dile getirdi.

1 Comment

    • Zeynep

      Cilt yenilemede lazer artık çok kullanışlı bir hal aldı. Lazer ile tedavi sağlık alanında baya yaygınlaşmaya başladı.

Leave us a comment