| | Sun CLOSEDEnter Time text
0

Farklı bölgeler için farklı fiyatlandırmalar olmaktadır. Unutmamalısınız ki fiyatlandırma her firma ve gölgeye göre değişiklik gösterecektir. Belirttiğimiz fiyatlar tabii ki gerçek fiyatlar değil ortalama fiyatlar olacaktır. Gerçek fiyatlar’ı Öğrenmek için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız Ankara Lazer Epilasyon Merkezleri yazımızı okuyarak Ankara’da ki lazer epilasyon firmalarına göz atabilirsiniz.

Kadın ve Erkek İçin Tüm Vücut Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

KADIN ERKEK
Bölge Seans Fiyatı Bölge Seans Fiyatı
Tüm Genital 147 TL Sakal Üstü 58 TL
Koltuk Altı 58 TL Boyun 58 TL
Yarım Alt Bacak 316 TL Ense 58 TL
Tam Bacak 594 TL Genital 382 TL
Tüm Vücut Yüz Hariç 785 TL Göğüs 382 TL
Tüm yüz 161 TL Tüm Vücut 1629 TL
Bıyık 51 TL Göğüs ve Omuz 499 TL
Bikini 88 TL Omuz 198 TL
Çene 51 TL Sırt ve Omuz 499 TL
Yarım Kol 198 TL Sırt 382 TL
Favori 51 TL Kuyruk Sokumu 255 TL
Göbek 51 TL Tüm Kol 382 TL
Göğüs Arası 51 TL Kaş Arası

Lazer Epilasyon Süreci Nasıl Planlanır?

Lazer epilasyon uygulanmadan önce, istenmeyem tüyle kısaltılacaktır. Daha sonra lazer cihazı cildinize, deri kalınlığına ve vücudunuzun belirlenen bölgesine göre ayarlanır.

Uygulanacak bölgeye göre doktorunuz ve sizin özel gözlükleri takması gerekebilir. Cildinizin üst tabakasını korumak için özel bir soğutucu ve alakalı kremler kullanılabilir. Gerekli işlemler ile cildinizin zarar görmemesi hedeflenecek ışınların direk olarak kıl köküne ulaşması sağlanacak.

Uygulamadan önce doktorunuz belirli bir deneme bölgesi seçecek ve bu bölgede tedavi işlemine başlayacaktır. Tedavinin cilde olan etkisi gözlemlenecek eğer doğru ayarı kullandığından emin olursa bir süre bekledikten sonra sizin belirlediğiniz bölgeye çalışma başlanacaktır.

Tedavi sonrasında size soğutucu kremler gerekirse buz kalıpları verilecek. Bu işlem ısısı artan bölgeye iyi gelecektir. Bundan sonraki seand 4 ile 6 hafta sonra uygulanacaktır.

Daha önce ki yazımız olan  Lazer Epilasyon Nedir  Konusunu Okumanızı Öneriyoruz.

Leave us a comment