| | Sun CLOSEDEnter Time text
0

Katliam-Kongo Kanamalı Ateşi:
son yıllarda ortaya çıkmış ve bir çok kişinin hayatını kaybetmesine etmen olan çözümü yok emraz arasında prensip sırada kenelerden insana bulaşan katliam-kongo kanamalı ateşi toprak alıyor. Genellikle kırsal bölgelerde yaşayan insanlarda görülen ahir ayar ölümcül vaki hastalığın şu valide kadar tedavisi bulunamıyor.
Ailevi Akdeniz Ateşi Hastalığı

işte tıbbın umutsuz kaldığı diğer bir dert isminden dahi anlaşılacağı üzere genetiktir. Bu hastalık kişinin yaşamını iyice etraflıca etkileyen ömür süresince süren hastalıktır.Bu hastalıkta otama hastalığı ortadan büsbütün kaldırmaktan çoğalma hastanın muayyen hayat kalitesini artırma ve hastalığın etkilerini azaltmaya yöneliktir.
Alzheimer:

Alzheimer hastalığı ismini bulan doktordan almaktadır. Genellikle yaşlılarda görülen dimağ fonksiyonlarını etkileyen hastalık olmuş alzheimer tedavisi olmayan hastalıklardandır. Kullanılan bir bando ilaçlar hastalığa yararlı etkiler yapsa birlikte beis gören beyin fonksiyonlarını iyileştirmek olabilir olmadığından tedavisi mümkün olmamaktadır.

kanser:

ensonra yıllarda insan ölümlerine genişlik çok etmen vaki hastalıkların başında dokunmabana gelmektedir. Kanserin tedavisi bulunsa dahi önce evrelerinde tespit edilmiş kanser hastalıklarına kontrplak ahir ayar etkisi olması ile birlikte ilerleyen dokunmabana durumunda ise bu tedavilerin işe yaradığını söylemek bir oldukça güçtür. Pek bunca kanser çeşiti bulunduğundan bazı dokunmabana türlerinde tedavi nerede ise hiç yoktur. Otama yapılsa dahi etkisi olmuyor.

şeker (Diyabet) Hastalığı:

şeker hastalığının bazı çeşitleri vardır. Hastalığın kısmen tedavisi bulunmaktadır. Ama hastalığı büsbütün eritmek şu zihin ki koşullarda mümkün değildir. Şeker hastalığın kullanılan ilaçlar hele insülin ilacı hastalığın menfi etkilerini hafifletmek için ahir derece yaygın kullanılan otama biçimleridir.

çölyak hastalığı:

çözümü olmayan diğer bir hastalık ise çölyak hastalığıdır. İhtimal kırım-kongo kadar ölümcül değil ama insanın yaşamını ahir ayar derinden etkileyen hastalıktır. Aslında genetik olarak nesilden nesile aktarılan bir tür hastalıktır. Bu hastalıkta bebeklik dönemi erken deşhis yapılabilir ise hastalıktan kurtulmak çare olabilir. Olabiliyorken inatçı taktirde ömür boyu gluten kefaret

2 Comments

    • Ayşe

      kötü hastalıklarmış gerçekten

    • Yusuf

      Allah düşmanımın başına vermesin çok yakın bir tanıdığıma geçenlerde kanser teşhisi kondu allah kimseye göstermesin

Leave us a comment