| | Sun CLOSEDEnter Time text
0

Uzm. Dr. Armin Müştak’tan güzelliğinizi kalıcı kılacak uygulamalar.  Kalıcı Makyajdan Botoks’a Dolgudan PRP’ye tüm dermakozmetik uygulamalar.

 

Uzman Dr. Armin Müştak Kimdir

1967 yılında Güney Azerbaycanın Tebriz şehrinde doğdu önce Tebriz Tıp’ı daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek eğitim hayatını noktaladı. Mesleğe başladığı ilk dönemlerde Sağlık sosyal vakfına bağlı Dirimsel tıp merkezi, Koru Hastanesi ve Etimed hastanesinde Dermatoloji uzmanı olarak çalıştı daha sonra Ankara Çankaya’da Dr. Armin Müştak polikinliğini kurarak hizmet vermeye devam etti.

Meslek Tutkusu

Uzm. Dr. Armin Müştak gençliğinde Dermatoloji ve tıp’a tutkusunu fark ederek bu mesleğe kendini adadı eğitimi severek aldı ve artık her gün kendini ve işini geliştirerek mesleğine ve meslek taşlarına değer katmaya devam etmektedir.

Uzmanlıkları

Kalıcı Makyaj;  Kalıcı makyaj çağımızın kadınlarının hem maddi olarak hem de vakit olarak tasarruf etmesini sağlamaktadır.  Uzm. Dr. Armin Müştak kalıcı makyaj konusunda kendini kanıtlamıştır.

Mezoterapi;  Mezoterapi’yi yaşlanmaya engel olacak bir savunma sistemi diye tanımlaya biliriz. Uzm. Dr. Armin Müştak Ankara’da uzun yıllardır Mezoterapi hizmeti vermektedir.

PRP; PRP’nin açılımı Platelet Rich Plazma (Platelet/Trombosit Yönünden Zenginleştirilmiş Plazma) yöntemi ilk olarak 15 yıl önce stomatolojistlerin (Diş cerrahları) yaşlılara yerleştirdikleri titanyum implantların diş etleri zayıfladığı için kısa sürede düşmesini önlemeye yönelik bir çözüm aramaları sonrası geliştirildi.

İple Yüz Germe; İple Yüz Germe Ankara vücudun tamamında kullanılır, hızlı bir şekilde ciltte toparlanma gerçekleşir. Lokal anestezi ile uygulama acısız hale getirilir. Günümüzde estetik cerrahi uygulamaları arasında kabul görmüştür.

Medikal Cilt Bakımı; Medikal Cilt Bakımı bildiğiniz gibi vücudun iç dengesini dış ortamın potansiyal zararlarından koruyan bi zırh’a benzer bir rol oynar. Şüphesiz bu işlevlerin yanı sıra, deri yumuşak, parlak, temiz ve pürüzsüz görünümü ile güzellik açısından da büyük önem taşır.

Dolgu;  Dolgu uygulaması, yüzde yaşla oluşan çizgilerin yok edilmesinde ve güzelleşmede uygulanan dermatolojik bir estetik uygulamasıdır. Çökmeleri, çizgileri yok eder.

Botoks; İnsan cildinde yaşlanmanın en hızlı görüldüğü yerler eller ve yüzlerdir. Botoks yüzde ki mimik hareketlerinin oluşturduğu çizgileri en aza indirmek adına uygulanan dermatoloji uygulamasıdır. En çok uygulanan bölgeler, kaş çizgisi, kaz ayakları, alındır

Botoks, Medikal Cilt Bakımı, Dolgu, İple Yüz Germe, PRP, Mezoterapi, Kalıcı Makyaj

Leave us a comment